English
 
usd
$

Do you recognize a princess from a famous cartoon? Stuffed crochet doll

20 Dec 2021
2
Принцеса з відомого мультика за купленою у тайської майстрині Namsompan схемою. Робилася на замовлення та трохи змінювалася відповідно до побажань клієнта.


Однією з умов було, щоб вона могла висіти на наплічнику. Відповідно, довелося додати петельки на голові з міцної, прозорої еластичної волосіні. І пришити одяг та взуття до тіла. Також, на відміну від оригіналу, використані саморобні в′язані очі.


Насправді, наша принцеса відчутно відрізняється від того, як вона виглядає у тайського автора. Просто напевно та використала об′ємну синтетичну пряжу (це не було згадано у схемі), а ми працюємо майже виключно 100% натуральною, українською пряжею з бавовни та льону і саме нею зв′язали лялечку.


Як добре відомо тим, хто знайомий із нами досить давно, ми нечасто робимо людиноподібні ляльки, і це було приємною різноманітністю у нашій звичній діяльності. У нас у колективі навіть було певне обговорення щодо того, наскільки цей напрямок нам близький.


У результаті, якщо ми щось такого плану і створюватимемо самі, то точно нескоро. Але виконати незвичайне замовлення – завжди цікаво! Тим більше, що до нас звернувся виключно приємний і добропорядний клієнт, який як сам чітко викладав свої побажання і коригував результат, так і залишав простір виконавцю, поважаючи специфіку ручної праці.
Він також нагадав нам, що нам потрібно ′підтягнути′ фотоподачу виробів; і ми працюємо із тим!


Дякуємо Роману та зичимо багато радості від його придбання!

Comments
Пожалуйста, делитесь Вашими лайками, комментариями, впечатлениями! (⌒‿⌒)
2
0
Reply
13 Feb 2022, 09:59
Мой любимый мультик когда то был!
0
0
Reply
Add Comment
To continue, please Sign In
Back to top